«1...103104105106107...217»

Felhasználó
9 éve
Honnan gondolod?
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve
Miből kedves zsombika ...
Ha így folytatod sosem leszel nagycsoportos :P
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
9 éve
Háthát, már majdnem megvót.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve
Offtopic|201420] mint az oviban xd
Tegnap elmentem mellette és láttalak:333

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

QEFh0dc.png

Felhasználó
9 éve
Szirmai Gergely rohamát halhatták.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve
Zsombi oszt meg mestermc-sel eb? :D

Felhasználó
9 éve
Ja, de a gépem a szervizben van. Ezért nem nagyon tudok játszani, de ahogy meglesz indulok! :D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve
Kk. .DDDD

Felhasználó
9 éve
SS te merre tűntél el? ._.

FlamerNoobPolakAchiHaLátodAkkorNemVagyVak

Legutóbb szerkesztve Kirsche* által.


Felhasználó
9 éve
Juteszembe a cseresznye szezonja van most?
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...103104105106107...217»